rurki profile plastikowe opakowania z folii PVC - Plastic Poland Art of Plastics Processing

Logo Plastic Poland
MENU
MENU
Przejdź do treści

rurki profile plastikowe opakowania z folii PVC

         Firma Plastic Poland została utworzona w 1990  roku w Świdnicy, na Dolnym Śląsku. W naszej pracy wykorzystujemy wiedzę uzyskaną przez ponad trzydziestu  lat istnienia przedsiębiorstwa .

      Tworzywa to nasza wielka pasja. Mimo, iż dziedzina ta nie jest łatwa, udało nam się zgłębić jej tajniki, technologie, zajwiska oraz procesy z nią związane ,jak reologia  czy chemia tworzyw sztucznych na poziomie inżynierskim.
       W biznesie charakteryzuje nas przede wszystkim wytrwałość , kreatywność, otwartość na klienta oraz ciągłe poszukiwanie nowych kiruknków rozwoju. Posiadamy specjalistyczny,zróżnicowany park maszynowy, co pozwala nam wykonywać wielkonakładową produkcję wysokiej jakości.

       Zaopatrujemy się w materiały u najlepszych producentów surowców w Polsce i Europie. Pozwala to na tworzenie produktów najwyższej jakości, nawet tych najbardziej złożonych . Oferowane przez nas ceny wyrobów i oprzyrządowań są naprawdę korzystne . Staramy się skracać czas oczekiwania kontrahenta do minimum.

    Jako firma niezwykle nowoczesna , staramy się przyczyniać do ochrony środowiska, dlatego nasze produkty poddają się w całości recyklingowi  Biegle komunikujemy się  w języku  niemieckim    (słownictwo techniczne, handlowe, biznesowe), języku angielskium   oraz rosyjskim .
LOGO  Plastic Poland
Firma:   PPHU ,, Plastic"
Wojciech Trzęsowski
ul.Esperwntystów 10E
 PL  58-100 Świdnica
         P O L  A  N D
NIP :  PL 884 002 06 64
tel :   +48/  603 520 736


Wróć do spisu treści