elektrody do zgrzewania wcz.html - plastic poland

Logo
MENU
Przejdź do treści

elektrody do zgrzewania wcz.html

       Jako nieliczni w Polsce wykonujemy elektrody do zgrzewania  prądami wysokiej częstotlowość tzw elektrody w.cz.  z angielskiego
HF-welding,  niemieckie  HF Schweisselektroden  oraz całe urządzeniai  gniazda technologiczne do tego typu technologii .
       Budowę elektrod opieramy na wykonywnych samodzielnie specjalnych normatywnych profilach mosiężnych wys.  23, 56 mm lub też na spacjalne zamówienie dla wilkoformatowych elektrod  profile o wysokościach od 30 do 40 mm, są to zarówno profile dające pojedynczy zgrzew jak i zgrzew tnąco-zgrzewaj. Elektrody w.cz. montujemy na spsecjalnie szlifowanych płytach aluminiowych grubości  10-12 mm co zapwenia ciągłośc i najwyższą jakość zgrzewów.
      Mając ponad 30-letnie doświadczenie w zakresie technologii zgrzewania prądami i spawania prądami wcz w przetwórstwie tworzyw oraz  praktyczne uruchomienie ponad  kilkuset tematów o różnych wariantach rozwiązań zgerzwów i użytych materiałów, służymy doradztwem i doświdczeniem we wdrażaniu coraz to popularniejszej w przemyśle tego typu technologii.         
elektroda wcz  HF welding
elektroda wcz
precyzyjna elktroda wcz frezowana w 3D
elektroda wcz  HF welding
            Poniżej zamieszczone zdjęcia produktów wykonanych są na bazie naszych oprzyrządowań. Techniką prądów wysokiej częstotliowści tzw. w.cz. zgrzewane są folie PVC, tkaniny    poliamidowe pokryte templastycznym poliuretanem TPU, tkaniany plandekowe PVC, folie z TPU. Oprócz zgrzewów płaskich możliwe jest zgrzewanie przestrzenne tj. w 3D.  
           W przypadku pytań prosimy o telefon na nr 603 520 736, chętnie udzielimy informacji co do wyboru odpowiedniej technologii zgrzewania, możliwości wdrożenia, czy też podpowiedzi sugestii z naszj strony w fazie projektowej wdrażanego tematu.

High Frequency elektrode
High Frequency plastic welding eklektrode
materac do zwalacznia  hipotermii
High Frequency plastic welding
worki z folii PVC z przyłączem rurką PVC
torba z tkaniny PVC  na wąż p.pożarowy
LOGO  Plastic Poland
Firma:   PPHU ,, Plastic"
Wojciech Trzęsowski
ul.Esperantystów 10E
 PL  58-100 Świdnica
         P O L  A  N D
NIP :  PL 884 002 06 64
tel :   +48/  603 520 736


Wróć do spisu treści